Корисна інформація

Вразливі групи

 1. 1.
  Люди літнього віку (60+)
 2. 2.
  Люди з важкими чи хронічними захворюваннями (нирки, серце), ВІЛ-інфіковані, хворі на онкологічні захворювання.
 3. 3.
  Люди, які працюють в умовах карантину (лікарі, працівники магазинів та аптек, працівники/волонтери сервісів доставки, працівники адміністративних установ і т.і.).
 4. 4.
  Люди, які на карантині.
 5. 5.
  Люди, які на карантині в зв'язку з появою симптомів коронавірусу.
 6. 6.
  Люди, які вперше практикують формат роботи "з дому".
 7. 7.
  Безхатченки.
 8. 8.
  Вагітні жінки (не підтверджено).
 9. 9.
  Люди з хворими родичами.

Проекти

 • [email protected] – Компанія NVIDIA, яка займається виробництвом відеокарт, закликає всіх геймерів взяти участь в проекті — це глобальна мережа комп'ютерів для обчислень, яка буде використовувати вашу відеокарту. Проект існує з 2000 року, і на даний момент займається пошуком вакцини від коронавірусу з допомогою складних обчислень.
 • Медичний центр "Педіатрія з любов'ю" переглянули процеси роботи, щоби пацієнти не переривали планові візити до лікарів. А у випадку тривожних симптомів — не боялися їхати до лікаря. Там тепер здорові діти приходять на планові огляди в одну половину дня. Діти, які захворіли — в іншу половину дня. Час на кожен прийом збільшено, щоби гарно провітрювати кабінети. У центрі закликають не відмовлятися від планової вакцинації, адже після завершення пандемії коронавірусу, можуть початися спалахи інших інфекційних хвороб. За умови симптомів коронавірусу, в огляді може бути відмовлено. Але центр пропонує послуги онлайн-консультацій. http://bit.ly/2TUlEc6
 • ParaSolka. Цілодобовий сервіс експрес-нянь та BahamaMama пропонують безкоштовні послуги няні, якщо батьки (які мешкають в Києві) захворіють, а дитину не буде кому доглянути. http://bit.ly/3b6up90

Сервіси доставки

 • Glovo (можливо Uber) - доставка з супермаркетів.
 • liki24.com – доставка лікарських преператів.
 • http://zakaz.ua (за відгуками очікування від 3х днів до тижня)

Самодіагностика

Здається, у мене коронавірус. Що робити? Не у всіх хворих є симптоми.

Якщо ви в іншій країні

ДРУГ - система Добровільної Реєстрації Українських Громадян. Подорожі за кордон.
МЗС України запустило електронну систему ДРУГ для координування повернення українських громадян і для підтримки зв'язку українців з посольствами та консульствами України.
Володимир Зеленський пояснив співгромадянам, котрі наразі перебувають поза межами країни, як вони зможуть повернутися додому.
Президент закликав таких осіб реєструватись у системі ДРУГ: https://friend.mfa.gov.ua/#/ Це допоможе дипломатам та спростить формування списків громадян, які мають терміново повернутися додому.
Ті, кому не вдасться зареєструватися, мають звернутися до українського посольства чи консульства на території країни перебування. Це можна зробити електронною поштою або ж за телефоном гарячої лінії. Контакти на сайті МЗС: http://bit.ly/2WkUZab

Поширені питання

 • Чи законна ізоляція?
 • Коли закінчиться карантин?

Можливості допомоги / роботи

Транспорт

У Києві створено районні групи автомобілістів в Facebook i Telegram-чати з метою взаємодопомоги і пошуку партнерів у дорозі. Долучайтеся, і ви зможете знайти собі як попутника, так і водія, який прямує до потрібного вам району!
Голосіївський
Telegram
Facebook
Дарницький
Telegram
Facebook
Деснянський
Telegram
Facebook
Дніпровський
Telegram
Facebook
Оболонський
Telegram
Facebook
Печерський
Telegram
Facebook
Подільський
Telegram
Facebook
Святошинський
Telegram
Facebook
Солом’янський
Telegram
Facebook
Шевченківський
Telegram
Facebook

Ідеї

Last modified 1yr ago